• 5
  • 3
  • 4
  • 1
  • 2

Navin kalenteri

Navi
pe ,marras 16. 2018 18:00
Perjantaijumppa
Navi
pe ,marras 23. 2018 18:00
Perjantaijumppa
Navi
pe ,marras 30. 2018 18:00
Perjantaijumppa
Navi
pe ,joulu 07. 2018 18:00
Perjantaijumppa
Navi
pe ,joulu 14. 2018 18:00
Perjantaijumppa
Navi
su ,joulu 16. 2018 11:00
Kinkkusuunnistus

Yhteystiedot

Navin yhteystiedot

Hallituksen tulevat kokoukset elokuu 2018.

Hallitukselle esityksiä voi lähettää osoitteeseen viimeistään viikkoa ennen kokousajankohtaa.

 

Navin hallitus 2018

Juha Paanila (puheenjohtaja) 050-3771200 /  
Niina Liukkonen (varapj) 040-7044470 /
Milka Viita (sihteeri) 050-4049534 /  
Mika Ahola 040-7575125 / mika.ahola@lumme-energia.fi
Aki Tenhunen 040-5122390 /  
Teijo Marttinen 050-3787194 /  
Heikki Tonteri  /  
Jouni Nykänen 040-7254092 /
Johanna Suutari 050-3664240 /


Navin valiokunnat 2018

Talousvaliokunta:
Johanna Suutari (pj) 050-3664240 /
Arja Heimonen 0400-150645 / arja.heimonen(at)tiliheimonen.fi
Jorma Pöntinen 0400-650640 / jorma.pontinen(at)gmail.com
Mika Ahola 040-7575125 / mika.ahola(at)lumme-energia.fi

Tiedotusvaliokunta:
Johanna Suutari (pj) 050-3664240 /
Aki Tenhunen 040-5122390 /  
Teijo Marttinen 050-3787194 /  

Milka Viita 050-4049534 /  

Nuorisovaliokunta:
Heikki Tonteri (pj)   /htonteri(at)hotmail.com
Milka Viita 050-4049534 / milka.93(at)hotmail.com
Rauni Muikku 040-8224856 / rauni.muikku(at)gmail.com
Iina Malinen 050-5914421 / iina.malinen(at)hotmail.com
Mika Ahola 040-7575125 / mika.ahola(at)lumme-energia.fi
Jukka Kurttila 040-5009015 / ju.kurttila(at)gmail.com

Harraste- ja kuntosuunnistusvaliokunta:
Aki Tenhunen (pj) 040-5122390 / aki.tenhunen(at)windowslive.com
Pirkko Suutari / pirkko.suutari(at)gmail.com
Juha Pasonen 0400-155441 / juha.pasonen(at)topjupek.fi
Leena Kurri 040-7355844 / lieppo(at)surffi.fi
Jorma Kemppi 050-5618196 / kemppi(at)nettilinja.fi
Kari Mihailov 0400-187091 / mihailovkari(at)gmail.com
Jouko Hujala 040-7031224 / jouko.hujala(at)luukku.com
Merja Äijälä 040-7797709 / merja.aijala(at)tarris.inet.fi
Jani Myyryläinen 046-5393267 / nprteam(at)gmail.fi

Kartta- ja kilpailuvaliokunta:
Jouni Nykänen (pj) 040-7254092 /
Juhani Sihvonen 045 77319462 / juhani.sihvonen(at)jukola.com
Risto Korhonen 0400 182 338 risto.korhonen(at)ppf.inet.fi
Jorma Kemppi 050-5618196 / kemppi(at)nettilinja.fi
Veli Kovanen 050-5726533 / ristiina(at)rhy.riista.fi

Valmennusvaliokunta:
Juha Paanila (pj) 050-3771200 /  
Teijo Marttinen 050-3787194 / teijo.marttinen(at)surffi.fi
Jouni Nykänen 040-7254092 /
Mika Ahola 040-7575125 / mika.ahola(at)lumme-energia.fi

 

© 2016 Suunnistusseura Navi. All Rights Reserved. - - -Version 29.11.2018

Search