• 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 2

Yhteystiedot

Navin yhteystiedot

Hallituksen tulevat kokoukset 22.2 (säätiö klo 16), 14.3., 19.4. (kevätkokous) ja 23.5. 

Hallitukselle esityksiä voi lähettää osoitteeseen viimeistään viikkoa ennen kokousajankohtaa.

 

Navin hallitus 2017

Juha Paanila (puheenjohtaja) 050-3771200 /  
Niina Liukkonen (varapj) 040-7044470 /
Milka Viita (sihteeri) 050-4049534 /  

Arja Heimonen (rahastonhoitaja) 0400-150645 /   
Tapani Penttinen 0400 600 584 /  
Mika Ahola 040-7575125 /  
Aki Tenhunen 040-5122390 /  
Teijo Marttinen 050-3787194 /  
Heikki Tonteri  /  
Jouni Nykänen 040-7254092 / jouni.nykanen(at)jippii.fi


Navin valiokunnat 2017

Talousvaliokunta:
Arja Heimonen(pj) 0400-150645 / arja.heimonen(at)tiliheimonen.fi
Jorma Pöntinen 0400-650640 / jorma.pontinen(at)gmail.com
Mika Ahola 040-7575125 / mika.ahola(at)sssoy.fi

Tiedotusvaliokunta:
Milka Viita (pj) 050-4049534 /  
Johanna Suutari 050-3664240 /
Aki Tenhunen 040-5122390 /  
Teijo Marttinen 050-3787194 /  

Heikki Tonteri 
 /  

Nuorisovaliokunta:
Heikki Tonteri (pj)   /htonteri(at)hotmail.com
Milka Viita 050-4049534 / milka.93(at)hotmail.com
Tuomo Männistö 040-4848989 / tuomo.mannisto(at)gmail.com
Rauni Muikku 040-8224856 / rauni.muikku(at)gmail.com
Iina Malinen 050-5914421 / iina.malinen(at)hotmail.com
Mika Ahola 040-7575125 / mika.ahola(at)sssoy.fi
Jukka Kurttila 040-5009015 / ju.kurttila(at)gmail.com

Harraste- ja kuntosuunnistusvaliokunta:
Aki Tenhunen (pj) 040-5122390 / aki.tenhunen(at)windowslive.com
Juha Pasonen 0400-155441 / juha.pasonen(at)topjupek.fi
Elina Suutari elina.suutari90(at)gmail.com
Leena Kurri 040-7355844 / lieppo(at)surffi.fi
Jorma Kemppi 050-5618196 / kemppi(at)nettilinja.fi
Kari Mihailov  0400-187091 / mihailovkari(at)gmail.com
Pirkko Suutari / pirkko.suutari(at)gmail.com
Jouko Hujala 040-7031224 / jouko.hujala(at)luukku.com
Tapani Penttinen 0400-600584 /tapsapenttinen62(at)gmail.com
Merja Äijälä 040-7797709 / merja.aijala(at)tarris.inet.fi

Kartta- ja kilpailuvaliokunta:
Jouni Nykänen (pj) 040-7254092 / jouni.nykanen(at)jippii.fi
Juhani Sihvonen 045 77319462 / juhani.sihvonen(at)jukola.com
Risto Korhonen 0400 182 338 risto.korhonen(at)ppf.inet.fi
Jorma Kemppi 050-5618196 / kemppi(at)nettilinja.fi

Valmennusvaliokunta:
Teijo Marttinen (pj) 050-3787194 / teijo.marttinen(at)surffi.fi
Jouni Nykänen 040-7254092 / jouni.nykanen(at)jippii.fi
Mika Ahola 040-7575125 / mika.ahola(at)sssoy.fi
Ismo Aho 050-5714870 / ismo.aho(at)surffi.fi

 

© 2016 Suunnistusseura Navi. All Rights Reserved. - - -Version 11.10.2017

Search